1.september
 /  Esileht / 1.september
1.september

1. septembril alustas Paistu koolipere uut kooliaastat.

Esimeses klassis alustas kooliteed 15 õpilast. See on üle aastate päris suur klass. Õppima hakkavad nad vast-renoveeritud klassiruumis, mis on valgusküllane ja rõõmsalt kollaseks värvitud.

Kõik, kõik on uus septembrikuus…

Sel õppeaastal alustavad  Paistu Koolis tööd kolm uut õpetajat: 1. klassi õpetaja Ave Visor, inglise keele õpetaja Kate Kasvo ja õpetaja abi Ene-Lya Akel. Õppealajuhataja ülesandeid täidab  eripedagoog Luule Tiirmaa.

Aktusel  oli Viljandi valla poolt õpilasi, vanemaid ja koolitöötajaid tervitamas  haridusspetsialist Anne Põldsaar. Tema soovitas  õpilastel olla uudishimulikud ja esitada palju küsimusi, nii õpetajatele kui iseendale. Paistu Kooli direktor Merike Kald jagas lisaks häid soove  õpilaste vanematele ning rõhutas, kui oluline on lapse jaoks kodu toetus teadmiste omandamisel.

Head uut kooliaastat!