Esimene klass pidas aabitsapidu
 /  Esileht / Esimene klass pidas aabitsapidu
Esimene klass pidas aabitsapidu

20. jaanuari õhtul pidasid esimese klassi lapsed ja nende vanemad aabitsapidu.

Lapsed esitasid vaatama tulnud emadele-isadele, vanaemadele ja tädidele kava, mis koosnes aabitsalugudest, luuletustest, lauludest ja flöödipalast. Kava valmistasid ette klassijuhatajad Ave Visor ja muusikaõpetaja Kertu Kukka, flöödiõpetaja Heidi Oja-Kalberg .

Pidu algas Eesti hümni laulmisega ning lõppes direktori poolsete heade soovidega. Kõik lapsed andsid oma panuse õhtu õnnestumisse.  Kuna õppimine on raske töö, siis olid lapsed koos õpetajaga vanematele valmistanud tänukaardid ning tore oli need õhtul vanematele üle anda. Õhtu lõpus pakuti kõikidele peolistele kommi, õunakooki ja koju mindi hea tujuga.

“Kõige toredam oli ikka emadele ja isadele laulda,” rääkisid lapsed veel järgmisel päeval. Samuti oli tore, et ka õpetaja Ave oli oma kandlelt tolmu maha pühkinud ja esitas “Imeliku valsi”, mis pani nii mõnelgi pidulisel jala tatsuma.

Õpetaja Ave Visor