Kultuurikonksukese tänuüritus Viljandi Linnaraamatukogus
 /  Esileht / Kultuurikonksukese tänuüritus Viljandi Linnaraamatukogus
Kultuurikonksukese tänuüritus Viljandi Linnaraamatukogus

22. mail lõpetas Viljandi Linnaraamatukogu läbi õppeaasta kestva viktoriinisarja  Kultuurikonksuke  7. hooaja.

Lõpuüritusele olid kutsutud ka 5 Paistu Kooli viktoriinisarjas aktiivselt osalenud õpilast: Kätlin Hendrik, Janeli Sults, Britta Põrk, Lisandra Triksberg ja Emma Vridolin.

Kokkutulnutele esines ajakirja Hea Laps peatoimetaja ja lastekirjanik Kätlin Vainola. Kätlin rääkis oma loomingust ja loovkirjutamisest, samuti ajakirja tegemistest.

Viktoriinisarjas osalenud õpilasi tunnustati tänukirja ja kingitusega.

Kultuurikonksuke on viktoriin 2.-4. klassi õpilastele, mis kutsub lugema ajakirju Hea Laps, Täheke, Minu Maailm. Iga kuu 15. kuupäevaks (septembrist maini) esitatakse ajakirjade sisu kohta küsimused, mis avaldatakse raamatukogu kodulehel ja raamatukogu laste- ja noortekirjanduse saali teadetetahvlil. Konksukeses osalemine annab uusi teadmisi, laiema silmaringi ja harjutab õpilaste funktsionaalset lugemisoskust!