Sõbrapäev
 /  Esileht / Sõbrapäev
Sõbrapäev

Paistu Kooli õpilasesindus korraldas 14. veebruaril Paistu Koolis sõbrapäevaga seotud tegevusi. Toimusid tantsuvahetunnid, „postiljonid“ jaotasid postkasti kogunenud sõbrapäevakaarte ja viidi läbi viktoriin. Võimalus oli teha sõbraga pilti.

Tantsuvahetunnis oli õpilastel võimalus tantsida Just dance mängu järgi. See toimus loodusainete klassis. Juba alguses vallutasid väikesed tantsuplatsi ja ega suured sinna väga kippunudki. Hiljem koolikoridori pealt kuulsime, et selline tantsuvahetund  meeldib noorematele õpilastele. Oleme kindlad, et teeme selliseid tantsuvahetunde tulevikus veel.

Eelnevatel päevadel oli koolimajas siin ja seal seismas postkast, kuhu sai panna kaarte, mida sooviti oma sõpradele saata. Neljapäeval jagati kaardid laiali. Abiks oli see, kui kirjale oli selgelt ja korraliku käekirjaga kirjutatud kirjasaaja nimi ja klass.

Viktoriinis pidid õpilased vastama sõbrapäeva teemalistele küsimustele. Vihjeid tuli leida ja otsida  koolimajast. Kellel teravam silm või pilk?

Viktoriinis osalesid 1.-4. klassi lapsed.

On hea meel näha kuidas keeruline töö tasus ära. Õpilaste rõõmsatest nägudest järeldame, et tasub selliseid üritusi veel korraldada. Järgmine kord vaatame, kas saame lisada veel uusi mänge ka vanematele õpilastele ja võib-olla, et isegi midagi põnevat õpetajatele.