Viljandimaa noorte kergejõustiku mitmevõistlus 4. – 5. klassile.
 /  Esileht / Viljandimaa noorte kergejõustiku mitmevõistlus 4. – 5. klassile.
Viljandimaa noorte kergejõustiku mitmevõistlus 4. – 5. klassile.

Käesoleva õppeaasta viimane koolispordivõistlus leidis aset 24. mail Viljandi Linnastaadionil. Võisteldi 60 m jooksus, kaugushüppes, palliviskes ja 600 m jooksus. Seega hea tulemuse tagas võistlejate mitmekülgsus.

Koolid osalesid 12 –  liikmeliste võistkondadega ( 6 tüdrukut ja 6 poissi ), kellest punktiarvestusse mahtusid 4 pluss 4. Väikeste koolide kokkuvõttes saavutas esikoha Paistu kooli võistkond. Paistu Koolist individuaalselt tegi kõige parema tulemuse Kairo Salme, kes poiste arvestuses saavutas seitsmekümne osaleja hulgas teise koha. Võistlus oli väga pingeline, sest kolme ala kokkuvõttes edestas Kairo Viljandi Jakobsoni kooli võistlejat Rome Vesket. Otsustavaks sai viimane ala: 600 m jooks. Huvitav on asjaolu, et kumbki poistest ei harjuta kergejõustikku, vaid koos käiakse hoopis Viljandi Tuleviku jalgpallitreeningutel. Kokkuvõttes tagas kooli edu siiski õpilaste ühtlaselt tugev esinemine, kellest igaühe panus oli oluline.

Loore Järvekülg kehalise kasvatuse õpetaja