Piilupardid
 /  Piilupardid

                                                                      

ÕPPE- JA KASVATUSTEGEVUSED PIILUPARTIDE RÜHMAS

2018-19 õ.-a.

ESMASPÄEV  Hommikuring õues

Liikumine õues

Loodus/ kodulugu

Matkahommik

 

TEISIPÄEV Hommikuring õues

Laulmine

Matemaatika otsimine õues

 

KOLMAPÄEV   Hommikuring

Laulmine

Käeline tegevus

Eesti keel ja kõne

NELJAPÄEV     Hommikuring

Rütmika

Eesti keel ja kõne

Katsed ja meisterdamine õues

 

REEDE     Hommikuring

Matkahommik

Matemaatika otsimine õues

Kontakt:

Piilud: 53 023 287

 

Kertu Kukka -muusika kertu@paistukool.ee
Kristi Kiiman -õpetaja kristi.kiiman@gmail.com
Kristi Pajuste -rütmika kristi@paistukool.ee
Luule Tiirmaa -eripedagoog luule@paistukool.ee
Merike Kald -direktor direktor@paistukool.ee
Anne Sepik -abi anne.sepik@mail.ee
Tiia Randpere -õpetaja tiia.randpere@gmail.com

Asukoht

Sultsi küla, Viljandi vald, 69 605,  Viljandimaa
Tel. +372 43 51 465
kool@paistukool.ee

Arhiiv