Töötajad
 /  Töötajad

KOOL

Direktor 43 51 467 ; Õp. tuba 43 51 465

Merike Kald

Direktor

direktor@paistukool.ee

Antonina Eek

Käsitöö, kunstiõpetus, 7. klass

antonina@paistukool.ee

Helle Leppik

Eesti keel, kirjandus, 6.klass

helle@paistukool.ee

Inga Võsa

Algõpe 2. ja 3. kl.

Kalev Põldsaar

Matemaatika

kalev@paistukool.ee

Kati Reinhold

Ajalugu- ja ühiskonnaõpetus

kati@paistukool.ee

Kertu Kukka

Muusika

kertu@paistukool.ee

Liina Paumere

Arvutiõpetus

liina@paistukool.ee

Lily Škurin

Arvutiõpetus. (lapsehoolduspuhkusel)

Loore Järvekülg

Kehaline kasvatus, 8. - 9. klass

loore@paistukool.ee

Marika Kivistik

Inglise keel

marika@holstrekool.ee

Marita Jeršova

Vene keel

marita.jershova@mail.ee

Päivo Nõmmik

Tööõpetus

paivonommik@hot.ee

Reet Meerits

Loodusained

reet@paistukool.ee

Tiiu Savi

Üks-ühele õpe

tiiu.savi.001@mail.ee

Triin Vaiksoo

Algõpe 1. ja 4. kl.

triin@paistukool.ee

LASTEAED

Päikeseratas 5120397; Piilupardid 53023287 ; Põnnid 59112925

Anne Sepik

Abi Piilupardid

anne.sepik@mail.ee

Kristi Kiiman

Õpetaja Piilupardid

kristi.kiiman@gmail.com

Marget Martsik

Õpetaja Päikeseratas

margetmartsik@hotmail.com

Marika Kullamaa

Abi Põnnid

marikakullamaa093@gmail.com

Pille Jürimäe

Õpetaja Päikeseratas

pillej@paistukool.ee

Pille Kirss

Abi Päikeseratas

pillek@paistukool.ee

Piret Kala

Õpetaja Põnnid

piretkala@gmail.com

Tiia Pärna

Abi Põnnid

tiiap@paistukool.ee

Tiia Randpere

Õpetaja Piilupardid

tiia.randpere@gmail.com

TEISED TÖÖTAJAD

Huvijuht, Majandus 43 51 468 ; Söökla 43 93 131

Heidi Oja-Kalberg

Pilliõpe

heidioja77@gmail.com

Hilje Luik

Kokk

hilje@paistukool.ee

Kristi Pajuste

Huvijuht, tantsuõpetaja

kristi@paistukool.ee

Lehty Nõlvak

Võimla valvur

lehty@hot.ee

Luule Tiirmaa

Eripedagoog

luule@paistukool.ee

Merike Kukk

Majandusjuhataja

majandus@holstrekool.ee

Signe Eller-Kohjus

Puhastusteenindaja

Tiiu Tomingas

Kokk

tiiu@paistukool.ee

Toomas All

Infotehnoloog

toomas@paistukool.ee

Urmas Luik

Majahoidja

Urve Kalda

Pikapäevarühma õpetaja, raamatukoguhoidja 5.klass

urve@paistukool.ee

Urve Väli

Puhastusteenindaja

Värsked Postitused

Asukoht

Sultsi küla, Viljandi vald, 69 605,  Viljandimaa
Tel. +372 43 51 465
kool@paistukool.ee

Arhiiv