Töötajad
 /  Töötajad

Ly Park

Ajalugu- ja ühiskonnaõpetus

ly@paistukool.ee

Ave Visor

klassiõpetaja (1. kl.)

ave@paistukool.ee

Kate Kasvo

inglise keel

kate@paistukool.ee

Ene-Lya Akel

õpetaja abi

enelya@hot.ee

KOOL

Direktor 43 51 467 ; Õp. tuba 43 51 465

Merike Kald

Direktor

direktor@paistukool.ee

Antonina Eek

Käsitöö, kunstiõpetus, (8. klass)

antonina@paistukool.ee

Helle Leppik

Eesti keel, kirjandus, (7.klass)

helle@paistukool.ee

Inga Võsa

Klassiõpetaja (3. ja 4. kl.)

Kalev Põldsaar

Matemaatika

kalev@paistukool.ee

Kertu Kukka

Muusika

kertu@paistukool.ee

Liina Paumere

Arvutiõpetus

liina@paistukool.ee

Lily Škurin

Arvutiõpetus. (lapsehoolduspuhkusel)

Loore Järvekülg

Kehaline kasvatus, 8. - 9. klass

loore@paistukool.ee

Marika Kivistik

Inglise keel

marika@holstrekool.ee

Marita Jeršova

Vene keel

marita.jershova@mail.ee

Päivo Nõmmik

Tööõpetus

paivonommik@hot.ee

Reet Meerits

Loodusained

reet@paistukool.ee

Triin Vaiksoo

Algõpe (2. ja 5. kl.)

triin@paistukool.ee

LASTEAED

Päikeseratas 5120397; Piilupardid 53023287 ; Põnnid 59112925

Anne Sepik

Abi Päikeseratas

anne.sepik@mail.ee

Kristi Kiiman

Õpetaja Päikeseratas

kristi.kiiman@gmail.com

Marget Martsik

Õpetaja Piilupardid

margetmartsik@hotmail.com

Marika Kullamaa

Abi Põnnid

marikakullamaa093@gmail.com

Pille Jürimäe

Õpetaja Päikeseratas

pillej@paistukool.ee

Pille Kirss

Abi Piilupardid

pillek@paistukool.ee

Piret Kala

Õpetaja Põnnid

piretkala@gmail.com

Tiia Pärna

Abi Põnnid

tiiap@paistukool.ee

Tiia Randpere

Õpetaja Piilupardid

tiia.randpere@gmail.com

TEISED TÖÖTAJAD

Huvijuht, Majandus 43 51 468 ; Söökla 43 93 131

Heidi Oja-Kalberg

Pilliõpe

heidioja77@gmail.com

Hilje Luik

Kokk

hilje@paistukool.ee

Kristi Pajuste

Huvijuht, tantsuõpetaja

kristi@paistukool.ee

Lehty Nõlvak

Võimla valvur

lehty@hot.ee

Luule Tiirmaa

Eripedagoog, õppealajuhataja

luule@paistukool.ee

Merike Kukk

Majandusjuhataja

majandus@holstrekool.ee

Tiiu Tomingas

Kokk

tiiu@paistukool.ee

Toomas All

Infotehnoloog

toomas@paistukool.ee

Urmas Luik

Majahoidja

Urve Kalda

Pikapäevarühma õpetaja, raamatukoguhoidja (6.klass)

urve@paistukool.ee

Urve Väli

Puhastusteenindaja

Asukoht

Sultsi küla, Viljandi vald, 69 605,  Viljandimaa
Tel. +372 43 51 465
kool@paistukool.ee
[wpgmza id=”1″]

Arhiiv