5.- 6. klasside ingliskeelsete näidendite päev
 /  Esileht / 5.- 6. klasside ingliskeelsete näidendite päev
5.- 6. klasside  ingliskeelsete näidendite päev

5.- 6. klasside ingliskeelsete näidendite päev

Viljandi Kesklinna koolis toimub igal aastal maakonna 5.- 6. klasside  ingliskeelsete näidendite päev ehk teatripäev. Seda korraldab maakonna inglise keele õpetajate ainesektsioon ja selles tegutsevad  kesklinna kooli õpetajad. Trupid esitavad näidendeid inglise keeles. Seekord toimus üritus 22. märtsil ja  ühtlasi tähistati  10. aastapäeva.

Osalejaid oli Viljandi linna kõikidest põhikoolidest ja Paistu ning Holstre kooli trupid, kokku 9 truppi 102 noort esinejaga.  Paistu  kooli VI klassi poisid näidendi: Being Polite ehk eesti keeles “Kuidas olla viisakas”.  See näidend oli parasjagu naljakas ja õpetlik. Õpetlik oli  viisaka käitumise harjutamine ja  naljakas loo lahendus: kliendid, kes soovisid tööriistu, olid hoopis kingapoes. Osalejad: Marko Naaber, Taavi Tibu, Kairo Salme, Alex Romponen, Remo Sauks, Jan- Randar Raidma.

Viimastel aastatel  on trupid jaganud ka nn kolleegipreemiaid enim meeldinud trupile. Paistu kooli poisid  meeldisid seekord kesklinna koolile ja poistele meeldis kõige enam Viljandi KLK etendus Bumpy ehk Nukitsamees. Kui kõik olid esinenud, söödi kringlit, oli õpituba ja jagati auhindu.

Marko Naaber sai parima meessosatäitja preemia. Truppi premeeriti  hea koostöö eest.

Juhendas: Marika Kivistik, dekoratsioon: Antonina Eek