APRILL – SÜDAMEKUU PIILUPARTIDE RÜHMAS
 /  Esileht / APRILL – SÜDAMEKUU PIILUPARTIDE RÜHMAS
APRILL – SÜDAMEKUU PIILUPARTIDE RÜHMAS

Selle aasta südamekuul oli Piilupartidel plaanis tegeleda iga nädala reedel organiseeritud liikumistegevusega. Esimesel reedel said lapsed MATKATA veel lumistel metsaradadel. Järgmisel reedel võeti ette juba lisaks metsas matkamisele ja mängimisele ka METSAJOOKS, kus lapsed said joosta võidu omavanuste lastega.

Peale seda kuulati oma südametukseid ja õpiti seda, kuidas oma hingamine rahulikuks muuta.  Kolmandaks ürituseks said lapsed proovida ja katsetada KEPIKÕNDI. Soojenduseks said lapsed teha keppidega harjutusi, kuulata kepikõnni põhitõdesid ja siis kergliiklusteel keppidega kõndida. Südamekuu lõpetuseks palusime lastel kaasa võtta oma jalgrattad koos kiivritega. Kutsusime külla Viljandi valla noorsoopolitsei, kes vaatas üle laste rattad, kiivrid ja rääkis ka jagrattasõidu tähtsamatest reeglitest. Reeglid selged, kiivrid peas, sõideti nii kergliiklusteel kui ka tublimatega metsateel.

Jätkame järgmisel aastal samas vaimus!!!

Tiia Randpere – Piilupartide rühma õpetaja