Helises viimane koolikell
 /  Esileht / Helises viimane koolikell
Helises viimane koolikell

25.05 helises Paistu Kooli seitsmele 9. klassi noormehele viimane koolikell. Kogu koolipere oli kutsutud Meet-keskkonda, et viimase koolikella ürituse avamisest osa saada ja noormeestele oma tervitused läbi ekraani edasi anda. Pidulikult anti üle teatepulk 8. klassi esindajatele, kes lubasid järgmisel aastal oma lõpuklassi kohustust väga tõsiselt võtta.

Poisid lustisid mitu tundi koos esimese klassi õpilastega võimlas. Pandi oma oskused ja teadmised erinevates väljakutsetes ning mängudes proovile. Ennustati endale eksamitulemused, tuletati meelde oma tegemisi läbi koos oldud aastate, lauldi ja tantsiti ning koostati vanasõnu.

Suureks väljakutseks osutus ´’must kast´´, kus poisid pidid pimesilmi kompimise teel ära arvama kasti sees peituva, mis esimese klassi lastele valmistas väga palju nalja.

Seejärel mindi õue ning istutati Paistu Kooli vilistlaspeenrasse enda klassi roos ning võis alata suur veesõda.

Head põrumist meie vaprad noormehed!