Nuti-Mati matemaatika Eesti meistri- ja karikavõistluste finaal
 /  Esileht / Nuti-Mati matemaatika Eesti meistri- ja karikavõistluste finaal
Nuti-Mati matemaatika Eesti meistri- ja karikavõistluste finaal

19.aprillil õnnestus neljal Paistu Kooli õpilasel osaleda Gustav Adolfi

Gümnaasiumis Nuti-Mati matemaatika Eesti meistri- ja karikavõistluste finaalis.

Suurepäraselt esines meie Triinu Orav, kes võitis 8.-9. klasside arvestuses

pronksmedali! Tema nelja parema ala summa 41 354 punkti on Paistu Kooli absoluutne

rekord.

Igati hästi võistlesid ka Kärttu Põrk ja Lisette Põrk – koos Triinuga moodustasid nad finaalis kooli võistkonna, kes saavutas kuni 80 õpilasega koolide hulgas II koha. Võidukarikas jäi vaid paari-kolme hiireklõpsu kaugusele… Individuaalselt pääses Eesti 20 parema hulka ka Paistu Kooli 2. klassi õpilane Emma Vridolin.

Finaalvõistluste protokolli saab vaadata aadressilt

Võistkonna finaalipääsule aitasid eelvõistluste nelja etapi heade tulemustega kaasa ka Remo Sauks, Elin Anijärv, Agnes Abermann, Steven Koik, Alex Romponen, Britta Põrk, Karl Aalmaa, Taavi Tibu, Marko Naaber ja Marleen Riiner. Kõigil koos õnnestub

neil loodetavasti isukalt ära süüa ka auhinnaks saadud kinkekaart. Loodame seal laua taga veel kord oma silmaga näha ka bussis tõelist elevust tekitanud auhinda, mis selle võitjale endalegi üllatuseks osutus – Suurt Korvpallimängu, täiesti täispuhumiskõlbulikku!

Aplaus meie tublidele e-matemaatikutele!