KOOLIPÄEV ISADEGA
 /  Esileht / KOOLIPÄEV ISADEGA
KOOLIPÄEV ISADEGA

Isadepäeva tähistatakse novembrikuu teisel pühapäeval. Pühapäeviti koolitööd ei toimu, seepärast otsustasime kutsuda isad külla reedel, 10. novembril.

Päev algas koolipere kogunemisega saali, kus tutvustati isasid õpilastele ja õpetajatele. Isadel oli sel päeval vastutav roll, sest tunniandjateks olid just nemad.

Vastavalt tunniplaanile jaguneti klassiruumidesse. Põnev oli see, et isad ei andnud tavapäraselt matemaatikat, keemiat või ajalugu. Külalised olid kutsutud rääkima oma hobidest, tööst, koolipõlvest ja isaks olemisest. Kuulda ja näha sai mõndagi huvitavat: jahipidamisest, topiste valmistamisest, naha parkimisest, õunasortidest ja õunapuude kasvatamisest, aiamajade ehitustöödest, igapäevatöödest puhkekeskuses. Maitsti õunamahlasid ja värviti puhkekeskuse külaliste koduriikide lippe. Vanema astme õpilastega räägiti ka „mehejuttu“ politseitööga seonduvast ning koputati noorte südametunnistusele. Arutati mootorratturi elustiiliga kaasnevaid ohtusid ja jutustati põnevaid lugusid. Õpilased olid elevil, isad olid põnevil ja õpetajad  rahulolevad.

Suur tänu isadele, kes leidsid aega külla tulla ja pakkuda ühel hallil sügispäeval õpilastele toredat vaheldust tavalistele koolitundidele!

AITÄH TEILE,  MARTIN TULP (Marko isa), KALLE PÕRK (Britta ja Kärttu isa),TANEL VAINURA (Alvari isa), IMRE SAUKS (Remo isa), HELDUR PUGAL (Bruno isa) ja JÜRI EEK ( Mihkli isa).