Paistu Kooli külastas noorsoopolitseinik
 /  Esileht / Paistu Kooli külastas noorsoopolitseinik
Paistu Kooli külastas noorsoopolitseinik

Paistu Kooli külastas noorsoopolitseinik Õnnela Kõva, kes rääkis vanemale kooliastme õpilastele  alkoholi ja tubaka tarbimisest noorte seas ning sellega kaasnevatest tagajärgedest tuues ka näiteid reaalsetest olukordadest.

Lisaks puudutas ta liiklusohutuse teemat ja rääkis,, kuidas oleks õige erinevates situatsioonides käituda. Loeng oli väga õpetlik ja huvitav, oli hea võimalus sellele alale spetsialiseerunud isikult nõu küsida.

Triinu Orav 9. klass

Noorematele õpilastele rääkis noorsoopolitseinik  milline peab olema nõuetekohane jalgratas. Millega peab olema varustatud jalgrattur ehk kiivri kandmine on kohustuslik ning kuidas olla liikluses võimalikult nähtav. Põgusalt

arutati liiklemist nii maanteel kui kergliiklusteel. Milleni võib viia reeglite mittetäitmine või kaaslaste kiusamine-võimalikud karistused ja tagajärjed nii kiusajatele kui kiusatavatele.

Triin Vaiksoo klassiõpetaja