PAISTU KOOLI LÕPETAS NOORMEESTE LEND
 /  Esileht / PAISTU KOOLI LÕPETAS NOORMEESTE LEND
PAISTU KOOLI LÕPETAS NOORMEESTE LEND

1. juunil toimus Paistu Koolis täiesti tavatu lõpuaktus – kooli lõpetas ainult noormeestest koosnev lend. Lennu numbriks on 81 ning noormeeste arvuks 7. See on juba muinasjuttudest tuntud maagiline arv, ent antud juhul pole tegu seitsme kitsetalle ega pöialpoisiga, pigem ikka seitsme vägilasega.

Suurem jagu poistest tunneb üksteist juba lasteaiast saati. Esimestes klassides oli nende kollektiivis ka üks tütarlaps, ent lõviosa kooliajast on noormehed veetnud isekeskis – teinud ühiselt läbi nii suureks kasvamise raskused kui koosolemise rõõmud.

Klassijuhataja Antonina Eeki käe all on poisid võtnud noorkotkastena auga vastu kõik väljakutsed, mis neile on antud. Nüüd ootab ees uus ja suurim – minna ise edasi.

Need noormehed on oma uue tee algusotsa leidnud või leidmas. Olgu seal palju toredat ootamas!

Seikluslikku lendu, 81.lend!