Paistu lasteaia oma liikumispäev.
 /  Esileht / Paistu lasteaia oma liikumispäev.
Paistu lasteaia oma liikumispäev.

Kuna kõik Viljandimaa koolieelikud käivad igal aastal koos Viljandi linnastaadionil liikumispäeval, siis otsustasime oma lasteaias teha ka kõikidele lastele oma liikumispäeva.

Selleks olime ettevalmistanud 7 erinevat punkti , kus tuli sooritada ülesandeid. Enne punktidesse liikumist oli vaja oma keha ka soojaks saada, seda aitas meil teha „Leopoldi võimlemise“ muusika. Punktides oli võimalik, topispalli visata, kaugust hüpata, rõngastega täpsust visata, ämblikuvõrgus ronida, korviviskeid sooritada  ja mängida sabapüüdmismängu. Osadesse punktidesse olid  abistama palutud ka kolmanda klassi tüdrukuid, kes täitsid oma ülesandeid rõõmuga. Lastest oli vanuse järgi moodustatud 6  värvigruppi. Värvi järgi pidi lastegrupp igast punktist  leidma oma lille kroonlehe, mis tuli kleepida paberile. Kõik lilled valmis saadud, tulid lapsed alguspunkti tagasi, seal jagati ka värvide järgi tubli osalemise eest diplomid. Lõpetuseks tantsiti koos lõputantsu, mis hoidis rõõmsat tuju kauemakski.

Liikumisõpetaja Tiia Randpere