Paistu lasteaialaste isadepäev
 /  Esileht / Paistu lasteaialaste isadepäev
Paistu lasteaialaste isadepäev

Mardilaupäeva õhtul olid oodatud kõik Paistu lasteaia laste isad, kasuisad ja vanaisad  oma laste rühmadesse, et  koos lõbusalt isadepäeva tähistada. Esialgu koguneti oma lapse rühma, et seal kuulata oma lastelt õpitud luuletusi ja vastu võtta väikesed omavalmistatud kingitused.

Igas rühmas oli ka väike ülesanne, mida tuli täita koos oma lapsega. Seejärel jagati peredele kätte orienteerumiskaardid, mille järgi oli vaja hakata koolimajapealt otsima erinevaid templeid. Kokku oli majas peidus 5 templit koos tegevusega. Esimene tempel oli oma rühma oma, teised erinevas järjekorras: „ Tee oma isale näomaaling“, „Ületa kogu perega võimlas takistusrada“, „Otsi pimedas keldris taskulambiga helkuritest  köögiviljad“, „ Joonista oma lapse portree“ ja lõpetuseks „Kaunista oma isale medal selle eest, et ta sai kõigega hästi hakkama“.

Ürituse lõppedes rääkisid laste näod enda eest –  nad oli õnnelikud, et isadel olid näod „mustad“ ja uhked medalid kaelas.