Piilupartide isadepäev taskulampidega
 /  Esileht / Piilupartide isadepäev taskulampidega
Piilupartide isadepäev taskulampidega

Kuna oleme sel aastal rohkem õues kui toas tegutsenud, otsustasime oma rühma isadega veeta toreda õhtupooliku õues. Isad kogunesid rühma, et seal koos oma lapsega valmistada helkur, mille hiljem sai riputada enda või helkuripõõsa külge. Kui valiti riputamiseks helkuripõõsas, siis sai sealt valida endale meelepärase helkuri. Isadel helkurid ja lastel helkurvestid seljas, mindi koos orienteeruma ümber kooli/lasteaia. Taskulampide abil tuli leida erinevaid helkurtähti, millest kokku tuli sõna “OTSI LÕKE”. Lõkke juures ootas isasid ja lapsi väike magus suutäis ja lapse valmistatud parkimiskell kingituseks isale. Seejärel said kõik koos ühiselt aega veeta meie toredal õuealal, otsiti lapsi taskulampidega ja veedeti õhtut lõkke ümber.