Piilupartide tüdrukutepäev
 /  Esileht / Piilupartide tüdrukutepäev
Piilupartide tüdrukutepäev

Naistepäeva tähistamine on lasteaedades ikka olnud kui tüdrukute päev. Piilupartide rühm otsustas sellel aastal teha see päev kokkamise päevaks. Kuna rühma oma töötaja Anne hobiks on ka kokkamine, siis otsustati kokk võtta omast käest.

Hommikul alustati kohe muffini taigna valmistamisega. Seejärel toimusid erinevad tavapärased tegevused. Muffinite kaunistamisega tegelesid rühma kõige nooremad 3-4aastased lapsed. Koolieelikud said tegeleda toredate tikusnäkkide valmistamisega. Kui asjad kõik valmis said, läksid koolieelikud tantsutundi. Sellel ajal tegid väiksemad lapsed koos tädi Annega toreda üllatuse – kaeti pidulik laud kõikidele lastele ja õpetajatele oma rühmas. Enne lauda istumist kinkisid poisid tüdrukutele veel värvilise õhupalli soovides ilusat tüdrukutepäeva.