Plogging ehk prügijooks
 /  Esileht / Plogging ehk prügijooks
Plogging ehk prügijooks

Plogging ehk prügijooks on tervislik viis keskkonnale head teha.  Paistu kooli õpilased korjasid prügi oma koduümbruses. Õpilaste eesmärgiks oli teel ettejääva prügi korjamine, et see hiljem nõuetekohaselt ära anda. Ühtlasi oli eesmärgiks suurendada õpilaste liikuvust ning arendada ettevõtlikkust.

Tagasiside õpilastelt:

Prügi korjasin külatee äärest. Prügi korjasin ühe suure kilekoti täie (Sander V:

Käisin kooli juures ja tagasi. Korjasin väga palju prügi (Uku, 3. klass).

Mina  liikusin oma kodu lähedal metsas. Prügi korjasin peaaegu kaks väikest prügikoti täit. Meie kodu lähedal metsas õnneks väga palju prügi pole (Liis-Marie, 5. klass).

Liikusime kodu lähedal metsas ja põlluääres, kuhu aastate jooksul on palju prügi toodud. Seekord korjasime ühe prügikoti täie,  kuid sinna tuleb kindlasti veel koristama minna Aska, 1. klass ja Atso , 2. klass).