Südamekuu
 /  Esileht / Südamekuu
Südamekuu

Selle aasta südamekuul osales meie lasteaed Paistu lasteaia terviseprojektis „Mehed liikuma – fotojaht“. Peredele oli üles pandud kaart, kuhu oli märgitud pildistatud foto asukoht. Pere pidi sinna kohale minema kaardi järgi ja samuti tegema foto. Kokku oli 13 punkti, mille 100 protsendiliselt läbis 3 perekonda. Reinari, Kristoferi ja Elinori pered. Palju punkte läbisid veel Roni, Brita, Emma-Lisanni, Liisa-Marleeni ja Janely pered. Kõikidele osavõtjatele olid auhinnad ja tervislikud ampsud, mille rahastajaks oli Viljandimaa tervisetuba.

Punktide märkimisel olid abiks veel meie oma töötajad, kes ise ka usinasti punkte otsisid. Töötajatest otsisid kõik fotokohad üles Anne Sepik, Tiia Pärna, Merike Kald, Hilje ja Urmas Luik. Suured tänud kõikidele osavõtjatele.