Talispordipäev Kuutsemäe suusakeskuses
 /  Esileht / Talispordipäev Kuutsemäe suusakeskuses
Talispordipäev Kuutsemäe suusakeskuses

Talispordipäev Kuutsemäe suusakeskuses

02.märtsil  käisid Isamaalise Hariduse Programmi abil Paistu rühm   Kuutsemäel. Hoolimata kesistest lumeoludest Viljandimaal, ootasid meid seal ees lumised mäenõlvad ja ideaalne paari külmakraadiga talveilm.
Kokkuvõttes läks õppereisi päev korda: bussisõit sujus hästi ja kõik noored läbisid suusa- või lumelauaõppe, omandades uusi oskusi kogu eluks.

Need, kes polnud  senini mäesuuska alla saanud või olid  omal käel/ nõul mäel katsetanud/ukerdanud said selgeks mäesuusatamise ABC. Iseõppimise suurim oht on, et omandatud vilumused pole kõige otstarbekamad või on lausa ohtlikud ja neid on väga raske hiljem ümber õppida. Parem kohe algusest õiges suunas liikuda. Olles ära kuulanud lühikese teooria mäesuusatamise põhitõdedest ja sooritasid algajad koos instruktoriga  esimesed laskumised.
Meie hulgas oli ka juba üsna vilunud suusatajaid. Nemad tegid instruktori silme all paar laskumist õppemäel  ning enamikul lubati edasi minna suurele mäele.

Kõik olid väga tublid ja andsid endast parima. Keegi ei visanud suuski nurka, kõik olid motiveeritud midagi uut õppima. Lõunasöögiks kogunesime trahterisse. Lapsed kibelesid ruttu-ruttu mäele tagasi, söök kadus ülikiirelt kõhtu ja läinud nad olidki. Järgnes veel kolm tundi usinat  suusatamist.

Videviku saabudes ootas meid eest soe buss. Olime taas veetnud ühe sportliku päeva õues.

Teated

Sündmused

Kontakt

  Partnerid

  Värsked Postitused

  Asukoht

  Sultsi küla, Viljandi vald, 69 605,  Viljandimaa
  Tel. +372 43 51 465
  kool@paistukool.ee
  [wpgmza id=”1″]

  Arhiiv