Väikelaste tervise heaks
 /  Esileht / Väikelaste tervise heaks
Väikelaste tervise heaks

Toetame üheskoos Viljandimaa väikelaste tervislike toitumisharjumuste kujunemist ja panustame laste ülemäärase kehakaalu vähendamisse. Selleks oleme liitunud Viljandimaa TEL aktiivi ideedel tugineva ja maakonna tervisenõukogu poolt heakskiidetud projektiga „Toidukool“. See kool on mõeldud kooliminevatele lastele alates jaanuarikuust, mis kestab maini (2x kuus, kokku 10 toidukooli).

Meie majast läbisid koolituse koolieelikute rühma õpetaja Marget ja meie maja kokk Tiiu. Koostöös rühma meeskonna ja köögi tiimiga läbivad lapsed olulisi teemasid, tutvuvad köögiga, ohutustehnikaga ja saavad teada põhitõed tervislikust toitumisest. Toidukooli lõpetamiseks koguneb igale lapsele „Toidukool“ mapp/metoodika, kus ta saab igal ajahetkel endale meelde tuletada tervislikke tõdesid, mis on toidukooli läbimisel läbi töötatud.