Veebiprogramm Hea tervise alus
 /  Esileht / Veebiprogramm Hea tervise alus
Veebiprogramm Hea tervise alus

Paistu lasteaia töötajad on rõõmsad, et on antud võimalus osaleda veebiprogrammis „Hea tervise alus – tasakaalustatud, tervislik toitumine ja regulaarne liikumine“, mis on välja pakutud Viljandimaa TEL võrgustiku poolt.

Liitunud osaleja saab iganädalaselt kaks erinevat online treeningut ja toitumisalast loengut, mis on kättesaadavad perioodil 18.01-14.02.2021. Hea võimalus osalemiseks kodus, just endale sobival ajal!

Praegusel ajal, kus peab arvestama viiruse leviku ennetamiseks vajalike meetmetega leidsime meie, et oma inimesed siiski võivad koos treenida, kodus üksi olles ei tule seda vaimu kohe pealegi.

Nii tore, et meid sai kokku lausa 8 treeningu huvilist, kellega koos käia regulaarselt kaks korda nädalas koolimajas, et koostatud videotreeningutel osaleda.

PROGRAMMI LÄBIVIIJAD: Kristi Kiiman- Toitumis-ja tervisenõustaja/terapeut ning

üldfüüsilist treeningut viib läbi treener Kärt Russak.

Suured tänud selle eest Viljandimaa tervist edendavate lasteaedade võrgustiku meeskonnale.

Tiia Randpere – üks osalejatest.

!!! Tegevus saab toetatud Viljandi maakonna rahvatervise valdkonna sihtfinantseeringust.