Viljandi Linnaraamatukogus
 /  Esileht / Viljandi Linnaraamatukogus
Viljandi Linnaraamatukogus

Viljandi Linnaraamatukogu kutsus õpilasi raamatukogu telgitaguste ja tegevustega tutvuma.

1. ja 3. klass võtsid küllakutse vastu. Õpilasi viidi raamatukogu erinevatesse

ruumidesse, kuhu igapäevaselt ei pääsegi. Isegi direktori kabinetis sai tähtsalt ovaalse laua taga istutud.

Paljud lapsed ei teadnudki, et raamatukogus saab teha ja näha palju enamat kui ainult raamatuid laenutada. Seal oli palju erinevaid võimalusi õppimiseks, uurimiseks ja niisama raamatute, filmide ja mängude seltsis olemiseks. Sel ajal, kui meie korruselt korrusele ja ruumist ruumi liikusime, pandi trepigaleriis just üles uut näitust. See tähendab, et ka näitusi saab seal vaadata.

Vastuvõtt oli ääretult soe ja silmaringi avardav. Lisaks kõigele kiideti väga meie kooli  viktoriinidel Kultuurikonksuke ja 5L osalemise eest.

Nüüd teame täpselt, kuidas selles raamatukogus lugejaks hakata. Seda tasub kindlasti teha, sest seal oli väga palju raamatuid, mida väiksemates raamatukogudes ei ole. Saime teada, et raamatukogus on ka suvel põnevaid tegevusi, millest lapsed osa saavad võtta. Tasub vaadata Viljandi Linnaraamatukogu veebilehte.