Viljandi valla 2017. aasta haridustöötaja töötab Paistu Koolis.
 /  Esileht / Viljandi valla 2017. aasta haridustöötaja töötab Paistu Koolis.
Viljandi valla 2017. aasta haridustöötaja töötab Paistu Koolis.

5. oktoobril toimus Viljandi valla õpetajate päeva üritus. Seal tervitati uusi hardustöötajaid ja tunnustati tublisid. Viljandi valla 2017. aasta haridustöötaja tiitli pälvis Paistu Kooli õpetaja. Selle tiitli sai klassiõpetaja Triin Vaiksoo. Paistu Koolis on ta klassiõpetajana töötanud alates 2010. aastast. ÕPETAJA EI OLE TEMA JAOKSAMET, VAID ELUSTIIL.

Triin Vaiksoo  on  positiivse ellusuhtumisega inimene. Negatiivsust kiirgab temast harva. Ta on aus, konkreetne ja otsekohene. Õpetaja Triinul on  õpilastega väga hea läbisaamine. Ta meeldib neile väga. Laste poolehoiu ei ole ta võitnud mitte odava populaarsusega, vaid õpilast arvestava ning mõistva suhtumisega. Enda klassi õpilastega võtab ette palju põnevaid ja väga õpetlikke  õppekäike. Organiseerib ööbimisega klassiõhtuid, klassi aastalõpuüritusi.

Laste poolt iseloomutavad sõnad õpetaja kohta: „Vahva, tore, äge, hea ja lahke. Meeldib temas kõik, ei ole midagi sellist, mis ei meeldi. MAAILMA PARIM ÕPETAJA.“

Triin o hea kolleeg, alati abivalmis, usaldusväärne ja iseseisev. Tal on pakkuda uuenduslikke ja põnevaid ideid.  Kooli üritustel osalemiseks leiab alati aega. Ka ise on julge kaasalööja, olgu need mistahes esinemised, väljasõidud.

PALJU ÕNNE ÕPETAJA TRIIN!