Võileibade näitus
 /  Esileht / Võileibade näitus
Võileibade näitus

Põnnide rühma leivale pühendatud nädal lõppes reedel, 13.oktoobril võileibade näitus-degusteerimisega „Lahe võileivanägu“. Emmed-issid koos lastega olid kodudes valmistanud väga vahvaid ja naljakaid võileibu, mida üheskoos rühmas saime imetleda ja loomulikult ka maitsta.

Esimeste ampsudena läksid suhu viinamarju meenutavad lepatriinu osad (mis osutusid aga oliivideks) ja kuuse- ja tähekesekujulised kurgisaiad. Järgnevalt prooviti ka teisi huvitavaid ja meelepäraseid leivakesi – saiakesi. Laste hulgas oli ka neid, kes ei soovinud ühestki „kunstiteosest“ ampsu võtta. Ülejäänud see-eest lasid rõõmsalt hea maitsta.

SUUR TÄNU KÕIGILE VANEMATELE AKTIIVSE OSALEMISE JA LASTEGA ÜHISE LOOMINGULISE KOKKAMISE EEST!

Põnnide rühma õpetaja Piret Kala