Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Klassijuhatajad Lasteaed Teised töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Merike Kald

Direktor
Matemaatika 4.klass
4351467
5277893
direktor@paistukool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Margit Meltsas

Õppealajuhataja
Arvutiõpetaja
4351465
oppealajuhataja@paistukool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kristi Pajuste

Huvijuht
Tantsuõpetaja
4351468
kristi@paistukool.ee


Merike Kukk

Majandusjuhataja
4351468
majandus@holstrekool.ee

Õpetajad (17)

Ain Mägi

Ajalugu- ja ühiskonnaõpetus
Klassijuhataja 6.klass
ain@paistukool.ee


Antonina Eek

Käsitöö
Klassiõpetaja 5.klass
Kunstiõpetus
antonina@paistukool.ee


Arnold Leesmäe

Matemaatika
arnold@paistukool.ee


Ave Visor

Klassijuhataja 3.klass
Klassiõpetaja 3.klass
ave@paistukool.ee


Helle Leppik

Eesti keel
Kirjandus
Klassijuhataja 9.klass
helle@paistukool.ee


Kersti von Schwanenflügel

Inglise keel 6.-9.klass
kersti@paistukool.ee


Kertu Nellis

Inglise keel 3. ja 4.klass
Klassijuhataja 4.klass
Muusika (kool , lasteaed )
kertu@paistukool.ee


Kristi Pajuste

Huvijuht
Tantsuõpetaja
4351468
kristi@paistukool.ee


Leho Lainoja

Tehnoloogiaõpetus
leho@paistukool.ee


Loore Järvekülg

Kehaline kasvatus
loore@paistukool.ee


Margit Meltsas

Õppealajuhataja
Arvutiõpetaja
4351465
oppealajuhataja@paistukool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Marita Jeršova

Vene keel
marita.jershova@mail.ee


Merike Kald

Direktor
Matemaatika 4.klass
4351467
5277893
direktor@paistukool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Reet Meerits

Klassijuhataja 7.klass
Loodusained
reet@paistukool.ee


Triin Vaiksoo

Klassijuhataja 1.klass
Klassijuhataja 2.klass
Klassiõpetaja 1.klass
Klassiõpetaja 2.klass
triin@paistukool.ee


Urve Kalda

Inimeseõpetus 5.klass
Raamatukoguhoidja
Tööõpetus 2.klass
Kirjandus 5. ja 8.klass
Klassijuhataja 8.klass
Pikapäevarühma õpetaja
urve@paistukool.ee


Maret Pugal

Individuaalõpetaja
maret@paistukool.ee

Klassijuhatajad (8)

Triin Vaiksoo

Klassijuhataja 1.klass
Klassijuhataja 2.klass
Klassiõpetaja 1.klass
Klassiõpetaja 2.klass
triin@paistukool.ee


Ave Visor

Klassijuhataja 3.klass
Klassiõpetaja 3.klass
ave@paistukool.ee


Kertu Nellis

Inglise keel 3. ja 4.klass
Klassijuhataja 4.klass
Muusika (kool , lasteaed )
kertu@paistukool.ee


Antonina Eek

Käsitöö
Klassiõpetaja 5.klass
Kunstiõpetus
antonina@paistukool.ee


Ain Mägi

Ajalugu- ja ühiskonnaõpetus
Klassijuhataja 6.klass
ain@paistukool.ee


Reet Meerits

Klassijuhataja 7.klass
Loodusained
reet@paistukool.ee


Urve Kalda

Inimeseõpetus 5.klass
Raamatukoguhoidja
Tööõpetus 2.klass
Kirjandus 5. ja 8.klass
Klassijuhataja 8.klass
Pikapäevarühma õpetaja
urve@paistukool.ee


Helle Leppik

Eesti keel
Kirjandus
Klassijuhataja 9.klass
helle@paistukool.ee

Lasteaed (10)

Lasteaed ,

Päikeseratas 5120397; Piilupardid 53023287 ; Põnnid 59112925


Anne Sepik

Õpetaja Päikeseratas
anne@paistukool.ee


Hedi Len

Õpetaja Päikeseratas
hedi@paistukool.ee


Marget Martsik

Õpetaja Põnnid
marget@paistukool.ee


Marika Kullamaa

Õpetaja abi Põnnid
marika@paistukool.ee


Pille Jürimäe

Õpetaja Piilupardid
pillej@paistukool.ee


Pille Kirss

Õpetaja abi Piilupardid
pillek@paistukool.ee


Teisi Sirvel

Õpetaja Piilupardid
teisi@paistukool.ee


Tiia Pärna

Õpetaja abi Põnnid
tiiap@paistukool.ee


Johanna-Stiina Rikkinen

Õpetaja abi Päikeseratas
johanna-stiina@paistukool.ee

Teised töötajad (11)

Heidi Oja-Kalberg

Pilliõpe
heidioja77@gmail.com


Hilje Luik

Kokk
hilje@paistukool.ee


Kaidi Ojamäe

Õpetaja abi
kaidi@paistukool.ee


Luule Tiirmaa

HEV Koordinaator
Eripedagoog
luule@paistukool.ee


Signe Eller-Kohjus

Puhastusteenindaja


Angela Pullerits

Kokk
angela@paistukool.ee


Toomas All

Infotehnoloog
toomas@paistukool.ee


Urmas Luik

Majahoidja


Urve Kalda

Inimeseõpetus 5.klass
Raamatukoguhoidja
Tööõpetus 2.klass
Kirjandus 5. ja 8.klass
Klassijuhataja 8.klass
Pikapäevarühma õpetaja
urve@paistukool.ee


Urve Väli

Puhastusteenindaja


Karena-Kadi Kohjus

Valvur-puhastusteenindaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.