Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Klassijuhatajad Lasteaed Teised töötajad Söökla

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Eero Metsvahi

Direktori kohusetäitja
4351467
eero.metsvahi@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kristlin Oja

Õppealajuhataja
Arvutiõpetus
4351465
5211995
kristlin.oja@paistukool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kristi Pajuste

Huvijuht
Kehaline kasvatus (tants)
4351468
kristi.pajuste@paistukool.ee


Andres Kallavus

Majandusjuhataja
4351468
5202004
majandus@paistukool.ee

Õpetajad (18)

Ave Visor

Loodusõpetus 4. klass
Matemaatika 4. klass
Inimeseõpetus
Klassiõpetaja 1.klass
Klassijuhataja 1. klass
ave.visor@paistukool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Antonina Eek

Käsitöö ja kodundus 4. - 9. klass
Kunstiõpetus 1. - 9.klass
Klassijuhataja 6.klass
antonina.eek@paistukool.ee


Elina Kuhi

Matemaatika 5. - 8. klass
elina.kuhi@paistukool.ee


Erle Kallakas

Inglise keel 3. - 4. klass, 6. - 7. klass
Õpetaja abi
erle.kallakas@paistukool.ee


Helle Leppik

Eesti keel
Kirjandus
helle.leppik@paistukool.ee


Jüri Eek

Ajalugu- ja ühiskonnaõpetus
Loodusõpetus 5.klass
Klassijuhataja 5. klass
juri.eek@paistukool.ee


Kaidi Ojamäe

Klassiõpetaja 2.klass
Klassiõpetaja 3.klass
Klassijuhataja 2. klass
Klassijuhataja 3. klass
kaidi.ojamae@paistukool.ee


Kalev Põldsaar

Matemaatika 9. klass
kalev.poldsaar@paistukool.ee


Kertu Nellis

Muusika
Inglise keel 5. klass, 8. - 9. klass
Klassijuhataja 5. klass
kertu.nellis@paistukool.ee


Kristlin Oja

Õppealajuhataja
Arvutiõpetus
4351465
5211995
kristlin.oja@paistukool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kristi Pajuste

Huvijuht
Kehaline kasvatus (tants)
4351468
kristi.pajuste@paistukool.ee


Leho Lainoja

Tehnoloogiaõpetus
leho.lainoja@paistukool.ee


Loore Järvekülg

Kehaline kasvatus
Inimeseõpetus
Klassijuhataja 4. klass
loore.jarvekulg@paistukool.ee


Maret Pugal

Individuaalõpetaja
maret.pugal@paistukool.ee


Marge Mardiste

Individuaalõpetaja
marge.mardiste@paistukool.ee


Marita Jeršova

Vene keel
marita.jershova@mail.ee


Reet Meerits

Loodusained
Klassijuhataja 8.klass
reet.meerits@paistukool.ee


Urve Kalda

Raamatukoguhoidja
Klassijuhataja 9.klass
Tööõpetus 3. klass
Eesti keel 4. klass
Pikapäevarühma õpetaja
urve.kalda@paistukool.ee

Klassijuhatajad (8)

Ave Visor

Loodusõpetus 4. klass
Matemaatika 4. klass
Inimeseõpetus
Klassiõpetaja 1.klass
Klassijuhataja 1. klass
ave.visor@paistukool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kaidi Ojamäe

Klassiõpetaja 2.klass
Klassiõpetaja 3.klass
Klassijuhataja 2. klass
Klassijuhataja 3. klass
kaidi.ojamae@paistukool.ee


Loore Järvekülg

Kehaline kasvatus
Inimeseõpetus
Klassijuhataja 4. klass
loore.jarvekulg@paistukool.ee


Kertu Nellis

Muusika
Inglise keel 5. klass, 8. - 9. klass
Klassijuhataja 5. klass
kertu.nellis@paistukool.ee


Antonina Eek

Käsitöö ja kodundus 4. - 9. klass
Kunstiõpetus 1. - 9.klass
Klassijuhataja 6.klass
antonina.eek@paistukool.ee


Jüri Eek

Ajalugu- ja ühiskonnaõpetus
Loodusõpetus 5.klass
Klassijuhataja 5. klass
juri.eek@paistukool.ee


Reet Meerits

Loodusained
Klassijuhataja 8.klass
reet.meerits@paistukool.ee


Urve Kalda

Raamatukoguhoidja
Klassijuhataja 9.klass
Tööõpetus 3. klass
Eesti keel 4. klass
Pikapäevarühma õpetaja
urve.kalda@paistukool.ee

Lasteaed (11)

Paistu Lasteaed

Päikeseratas 5120397
Piilupardid 53023287
Põnnid 59112925


Anne Sepik

Õpetaja Päikeseratas
Ringijuht: Kodutütarde juhendaja
Ringijuht: Kodundus-etiketi ringi juhendaja
anne.sepik@paistukool.ee


Kaily Ojavee

Muusika
kaily.ojavee@paistukool.ee


Kersti Arak

Õpetaja Piilupardid
kersti.arak@paistukool.ee


Kristi Jõesoo

Õpetaja abi Päikeseratas
kristi.joesoo@paistukool.ee


Marget Martsik

Õpetaja Põnnid
marget.martsik@paistukool.ee


Marika Kullamaa

Õpetaja abi Põnnid
marika.kullamaa@paistukool.ee


Pille Jürimäe

Õpetaja Piilupardid
pille.jurimae@paistukool.ee


Pille Kirss

Õpetaja abi Piilupardid
pille.kirss@paistukool.ee


Teisi Sirvel

Õpetaja Piilupardid
teisi@paistukool.ee

Lisainformatsioon: 

( töötamise peatamine )


Tiia Pärna

Õpetaja Päikeseratas
tiia.parna@paistukool.ee

Teised töötajad (7)

Heidi Oja-Kalberg

Ringijuht: Pilliõpe
heidioja77@gmail.com


Luule Tiirmaa

Eripedagoog
HEV Koordinaator
luule.tiirmaa@paistukool.ee


Signe Eller-Kohjus

Puhastusteenindaja
signe.eller-kohjus@paistukool.ee


Toomas All

Infotehnoloog
toomas.all@paistukool.ee


Urmas Luik

Majahoidja


Urve Kalda

Raamatukoguhoidja
Klassijuhataja 9.klass
Tööõpetus 3. klass
Eesti keel 4. klass
Pikapäevarühma õpetaja
urve.kalda@paistukool.ee


Urve Väli

Puhastusteenindaja

Söökla (2)

Angela Pullerits

Koka abi
angela.pullerits@paistukool.ee


Hilje Luik

Kokk
4393131
hilje.luik@paistukool.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.