Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Söökla Õpetajad Klassijuhatajad Lasteaed Teised töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Eero Metsvahi

Direktori kohusetäitja
4351467
eero.metsvahi@viljandivald.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kristlin Oja

Arvutiõpetus
Õppealajuhataja
4351465
kristlin@paistukool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kristi Pajuste

Huvijuht
Kehaline kasvatus (tants)
4351468
kristi.pajuste@paistukool.ee


. .

Majandusjuhataja
4351468

Söökla (2)

Hilje Luik

Kokk
4393131
hilje@paistukool.ee


Angela Pullerits

Koka abi
angela@paistukool.ee

Õpetajad (18)

Antonina Eek

Käsitöö ja kodundus 4. klass, 7. - 9. klass
Klassijuhataja 6.klass
Kunstiõpetus 1.klass, 3. - 9.klass
Loodusõpetus 2. - 3.klass
antonina@paistukool.ee


Kaidi Ojamäe

Klassijuhataja 2. klass
Klassijuhataja 3. klass
Klassiõpetaja 2.klass
Klassiõpetaja 3.klass
kaidi@paistukool.ee


Helle Leppik

Eesti keel
Kirjandus
helle@paistukool.ee


Kertu Nellis

Inglise keel 3. - 5. klass
Klassijuhataja 5. klass
Muusika
kertu@paistukool.ee


Kristi Pajuste

Huvijuht
Kehaline kasvatus (tants)
4351468
kristi.pajuste@paistukool.ee


Leho Lainoja

Tehnoloogiaõpetus
leho@paistukool.ee


Loore Järvekülg

Inimeseõpetus
Kehaline kasvatus
Klassijuhataja 4. klass
loore@paistukool.ee


Marita Jeršova

Vene keel
marita.jershova@mail.ee


Reet Meerits

Klassijuhataja 8.klass
Loodusained
reet@paistukool.ee


Urve Kalda

Eesti keel 4. klass
Inimeseõpetus 4. klass
Klassijuhataja 9.klass
Pikapäevarühma õpetaja
Raamatukoguhoidja
Tööõpetus 1 - 3.klass
urve@paistukool.ee


Anne Sepik

Käsitöö ja kodundus 5. klass
Kodutütarde / kodundus-etiketi ringi juhendaja
Õpetaja Päikeseratas
anne@paistukool.ee


Elina Kuhi

Matemaatika 4 - 7.klass
elina.kuhi@paistukool.ee


Kalev Põldsaar

Matemaatika 8 - 9.klass
kalev.poldsaar@paistukool.ee


Erle Kallakas

Õpetaja abi
erle.kallakas@paistukool.ee


Maret Pugal

Individuaalõpetaja
maret@paistukool.ee


Jüri Eek

Ajalugu- ja ühiskonnaõpetus
Klassijuhataja 7.klass
Loodusõpetus 5.klass
juri.eek@paistukool.ee


Susanna Randmaa

Inglise keel 6. - 9. klass
Klassijuhataja 1. klass
Klassiõpetaja 1.klass
susanna.randmaa@paistukool.ee


Kristlin Oja

Arvutiõpetus
Õppealajuhataja
4351465
kristlin@paistukool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel
Klassijuhatajad (7)

Antonina Eek

Käsitöö ja kodundus 4. klass, 7. - 9. klass
Klassijuhataja 6.klass
Kunstiõpetus 1.klass, 3. - 9.klass
Loodusõpetus 2. - 3.klass
antonina@paistukool.ee


Reet Meerits

Klassijuhataja 8.klass
Loodusained
reet@paistukool.ee


Urve Kalda

Eesti keel 4. klass
Inimeseõpetus 4. klass
Klassijuhataja 9.klass
Pikapäevarühma õpetaja
Raamatukoguhoidja
Tööõpetus 1 - 3.klass
urve@paistukool.ee


Loore Järvekülg

Inimeseõpetus
Kehaline kasvatus
Klassijuhataja 4. klass
loore@paistukool.ee


Kaidi Ojamäe

Klassijuhataja 2. klass
Klassijuhataja 3. klass
Klassiõpetaja 2.klass
Klassiõpetaja 3.klass
kaidi@paistukool.ee


Jüri Eek

Ajalugu- ja ühiskonnaõpetus
Klassijuhataja 7.klass
Loodusõpetus 5.klass
juri.eek@paistukool.ee


Susanna Randmaa

Inglise keel 6. - 9. klass
Klassijuhataja 1. klass
Klassiõpetaja 1.klass
susanna.randmaa@paistukool.ee

Lasteaed (12)

Lasteaed .

Päikeseratas 5120397
Piilupardid 53023287
Põnnid 59112925


Marika Kullamaa

Õpetaja abi Põnnid
marika@paistukool.ee


Pille Jürimäe

Õpetaja Piilupardid
pillej@paistukool.ee


Pille Kirss

Õpetaja abi Piilupardid
pillek@paistukool.ee


Teisi Sirvel

Õpetaja Piilupardid
teisi@paistukool.ee

Lisainformatsioon: 

( töötamise peatamine )


Tiia Pärna

Õpetaja Päikeseratas
tiiap@paistukool.ee


Kaily Ojavee

Muusika
kaili.ojavee@paistukool.ee


Marget Martsik

Õpetaja Põnnid
marget@paistukool.ee


Anne Sepik

Käsitöö ja kodundus 5. klass
Kodutütarde / kodundus-etiketi ringi juhendaja
Õpetaja Päikeseratas
anne@paistukool.ee


Siiri Põder

Õpetaja abi Põnnid
siiri.poder@paistukool.ee


Kristi Jõesoo

Õpetaja abi Päikeseratas
kristi.joesoo@paistukool.ee


Kersti Arak

Õpetaja Piilupardid
kersti.arak@paistukool.ee

Teised töötajad (7)

Heidi Oja-Kalberg

Pilliõpe
heidioja77@gmail.com


Luule Tiirmaa

HEV Koordinaator
Eripedagoog
luule@paistukool.ee


Signe Eller-Kohjus

Puhastusteenindaja


Toomas All

Infotehnoloog
toomas@paistukool.ee


Urmas Luik

Majahoidja


Urve Kalda

Eesti keel 4. klass
Inimeseõpetus 4. klass
Klassijuhataja 9.klass
Pikapäevarühma õpetaja
Raamatukoguhoidja
Tööõpetus 1 - 3.klass
urve@paistukool.ee


Urve Väli

Puhastusteenindaja

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.