Lasteaed

Põnnid


Kontakt

59 112 925

Teisi Sirvel -õpetaja teisi@paistukool.ee
Marika Kullamaa -abi marika@paistukool.ee
Tiia Pärna -abi tiiap@paistukool.ee
Merike Kald -direktor direktor@paistukool.ee
Kertu Nellis -muusika kertu@paistukool.ee
Kristi Pajuste -rütmika kristi@paistukool.ee
Luule Tiirmaa -eripedagoog luule@paistukool.ee

Kontakt

59 112 925

Teisi Sirvel -õpetaja teisi@paistukool.ee
Marika Kullamaa -abi marika@paistukool.ee
Tiia Pärna -abi tiiap@paistukool.ee
Merike Kald -direktor direktor@paistukool.ee
Kertu Nellis -muusika kertu@paistukool.ee
Kristi Pajuste -rütmika kristi@paistukool.ee
Luule Tiirmaa -eripedagoog luule@paistukool.ee