Töötajad
 /  Töötajad

KOOL

Direktor 43 51 467 ; Õp. tuba 43 51 465

Merike Kald

Direktor

direktor@paistukool.ee

Kristlin Oja

Õppealajuhataja/sekretär

oppealajuhataja@paistukool.ee

Luule Tiirmaa

Eripedagoog

luule@paistukool.ee

Merike Kukk

Majandusjuhataja

majandus@holstrekool.ee

Ain Mägi

Individuaalõpetaja

ain@paistukool.ee

Anne Sulger

Arvutiõpetaja / matemaatikaõpetaja / robootikaringi juhendaja

anne@paistukool.ee

Antonina Eek

Käsitöö, kunstiõpetus, klassijuhataja (9. kl) / loodusringi ja Noorkotkaste juhendaja

antonina@paistukool.ee

Ave Visor

Klassiõpetaja (2. kl.) / inimeseõpetuse õpetaja

ave@paistukool.ee

Helle Leppik

Eesti keel, kirjandus, klassijuhataja (8.kl)

helle@paistukool.ee

Inga Võsa

Klassiõpetaja ( 4. kl.)

inga@paistukool.ee

Kalev Põldsaar

Matemaatika

kalev@paistukool.ee

Kertu Nellis

Muusika (kool , lasteaed )

kertu@paistukool.ee

Leho Lainoja

Tehnoloogiaõpetus

leho@paistukool.ee

Loore Järvekülg

Kehaline kasvatus

loore@paistukool.ee

Ly Park

Ajalugu- ja ühiskonnaõpetus / klassijuhataja 5.klass

ly@paistukool.ee

Marita Jeršova

Vene keel

marita.jershova@mail.ee

Reet Meerits

Loodusained / klassijuhataja ( 6. kl )

reet@paistukool.ee

Silvi Raska

inglise keel

silvi@paistukool.ee

Triin Vaiksoo

Klassiõpetaja (1. ja 3. kl.)

triin@paistukool.ee

LASTEAED

Päikeseratas 5120397; Piilupardid 53023287 ; Põnnid 59112925

Anne Sepik

Õpetaja abi Päikeseratas

anne.sepik@mail.ee

Ly Park

Õpetaja abi Piilupardid

ly@paistukool.ee

Marget Martsik

Õpetaja Piilupardid

margetmartsik@hotmail.com

Marika Kullamaa

Õpetaja abi Põnnid

marikakullamaa093@gmail.com

Pille Jürimäe

Õpetaja Päikeseratas

pillej@paistukool.ee

Pille Kirss

Õpetaja abi Päikeseratas

pillek@paistukool.ee

Piret Kala

Õpetaja Põnnid

piretkala@gmail.com

Tiia Pärna

Õpetaja abi Põnnid

tiiap@paistukool.ee

Tiia Randpere

Õpetaja Piilupardid

tiia.randpere@gmail.com

TEISED TÖÖTAJAD

Huvijuht, Majandus 43 51 468 ; Söökla 43 93 131

Anne Sepik

Kodutütarde / kodundus-etiketi ringi juhendaja

anne@paistukool.ee

Arnold Leesmäe

Õpetaja abi

arnold@paistukool.ee

Heidi Oja-Kalberg

Pilliõpe

heidioja77@gmail.com

Hilje Luik

Kokk

hilje@paistukool.ee

Kristi Pajuste

Huvijuht, tantsuõpetaja

kristi@paistukool.ee

Lehty Nõlvak

Võimla valvur

lehty@hot.ee

Signe Eller-Kohjus

Puhastusteenindaja

signeellerkohjus@hot.ee

Tiiu Tomingas

Kokk

tiiu@paistukool.ee

Toomas All

Infotehnoloog

toomas@paistukool.ee

Urmas Luik

Majahoidja

Urve Kalda

Pikapäevarühma õpetaja, raamatukoguhoidja (7.klass)

urve@paistukool.ee

Urve Väli

Puhastusteenindaja

Asukoht

Sultsi küla, Viljandi vald, 69 605,  Viljandimaa
Tel. +372 43 51 465
kool@paistukool.ee
[wpgmza id=”1″]

Arhiiv