Uudised

Hanna Liisa Põdra võitis ajakirja Hea Laps esikaanekonkursil II koha 26. september Paistu Kool


On rõõm teatada, et meie kooli 9.klassi õpilane Hanna Liisa Põdra osales oma kunstitööga ajakirja Hea Laps esikaanekonkursil ja võitis oma vanuseklassis (7.-9.klass) teise koha. Žüriisse kuulusid kirjanik Leelo Tungal, kunstnikud Kirke Kangro, Ulla Saar ja Kertu Sillaste ning ajakirja Hea Laps toimetus. Töid laekus hulgaliselt üle Eesti.

Hanna Liisa töö trükiti septembrikuu Hea Lapse ajakirjas. Palju õnne!

On rõõm teatada, et meie kooli 9.klassi õpilane Hanna Liisa Põdra osales oma kunstitööga ajakirja Hea Laps esikaanekonkursil ja võitis oma vanuseklassis (7.-9.klass) teise koha. Žüriisse kuulusid kirjanik Leelo Tungal, kunstnikud Kirke Kangro, Ulla Saar ja Kertu Sillaste ning ajakirja Hea Laps toimetus. Töid laekus hulgaliselt üle Eesti.

Hanna Liisa töö trükiti septembrikuu Hea Lapse ajakirjas. Palju õnne!