Tunniplaan


 

 

Tund

Tundide ajad

I klass

II klass

III klass

IV klass

V klass

VI klass

VII klass

VIII klass

IX klass

 

ESMASPÄEV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

08:30 - 09:15

Kehaline (V)

Eesti k (I)

Matem (III)

Kunst (KU)

Matem (MA)

Loodus (LO)

Ajalugu (AI)

Eesti k (EK)

Muusika (MU)

2

09:25 - 10:10

Eesti k (I)

Tööõp (RK)

Inimeseõ (III)

Muusika (MU)

Matem (MA)

Arvuti (AR)

Inimeseõ (LO)

Kunst (KU)

Ajalugu (AI)

3

10:20 - 11:05

Matem (I)

Kehaline (V)

Kehaline (V)

Inglise k (MU)

Ajalugu (AI)

Matem (MA)

Arvuti (AR)

Keemia (LO)

Eesti k (EK)

4

11:20 - 12:05

Muusika (MU)

Matem (I)

Eesti k (III)

Matem (AI)

Arvuti (AR)

Eesti k (EK)

Kehaline P (V) Käsitöö T (KU)

Matem (MA)

Keemia (LO)

5

12:20 - 13:05

Eesti k (I)

 

Inglise k (MU)

Eesti k (EK)

Loodus (AR)

Ajalugu (AI)

Kehaline P (V) Käsitöö T (KU)

Füüsika (LO)

Matem (MA)

6

13:15 - 14:00

 

 

 

Käsitöö (KU)

Kehaline T (V)

Kehaline T (V)

Matem (MA)

Arvuti (AR)

Füüsika (LO)

7

14:05 - 14:50

 

 

 

 

 

 

Geograaf (LO)

Kehaline P (V)

Kehaline P (V)

8

14:55 - 15:40

 

 

 

 

 

 

 

Kehaline P (V)

Kehaline P (V)

              TEISIPÄEV                                                                                                                                                                                                                                                                  

1

08:30 - 09:15

Eesti k (I)

Loodus (III)

Muusika (MU)

Eesti k (EK)

Kunst (KU)

Ühiskond (AI)

Tehnol P (TE) Kehaline T (V)

Vene k (LO)

Matem (MA)

2

09:25 - 10:10

Matem (I)

Muusika (MU)

Kunst (KU)

Loodus (LO)

Matem (MA)

Kirjandus (EK)

Tehnol P (TE) Kehaline T (V)

Vene k (AR)

Ühiskond (AI)

3

10:20 - 11:05

Tööõp (I)

Kehaline (V)

Eesti k (III)

Muusika (MU)

Eesti k (EK)

Vene k (LO)

Matem (MA)

Tehnol P (TE)  Käsitöö T (KU)

Ajalugu (AI)

4

11:20 - 12:05

 

Matem (I)

Matem (III)

Arvuti (AR)

Muusika (MU)

Matem (MA)

Vene k (LO)

Tehnol P (TE)  Käsitöö T (KU)

Kirjandus (EK)

5

12:20 - 13:05

 

Eesti k (I)

Arvuti (AR)

Inglise k (MU)

Ajalugu (AI)

Eesti k (EK)

Vene k (LO)

Matem (MA)

Tehnol P (TE) Käsitöö T (KU)

6

13:15 - 14:00

 

Eesti k (I)

 

Kehaline (V)

Tehnol P (TE) Käsitöö T (KU)

Tehnol P (TE) Käsitöö T (KU)

 

Ajalugu (AI)

Vene k (LO)

7

14:05 - 14:50

 

 

 

 

Tehnol P (TE) Käsitöö T (KU)

Tehnol P (TE) Käsitöö T (KU)

 

Kehaline T (V)

Kehaline T (V)

8

14:55 - 15:40

 

 

 

 

 

 

 

Kehaline T (V)

Kehaline T (V)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                            

Tund

Tundide ajad

I klass

II klass

III klass

IV klass

V klass

VI klass

VII klass

VIII klass

IX klass

 

KOLMAPÄEV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

08:30 - 09:15

Eesti k (I)

Kunst (KU)

Eesti k (III)

Inglise k (MU)

Eesti k (EK)

Matem (MA)

Loodus (LO)

Inglise k (AI)

Ühiskond (AR)

2

09:25 - 10:10

Eesti k (I)

Inimeseõ (III)

Tööõp (KU)

Matem (AR)

Kehaline (V)

Eesti k (EK)

Inglise k (AI)

Ajalugu (MA)

Matem (LO)

3

10:20 - 11:05

Matem (I)

Arvuti (AR)

Inglise k (MU)

Eesti k (EK)

Kehaline (V)

Inglise k (AI)

Ajalugu (MA)

Füüsika (LO)

Kunst (KU)

4

11:20 - 12:05

Kunst (I)

Muusika (MU)

Matem (III)

Kehaline (V)

Matem (MA)

Inglise k (AI)

Kunst (KU)

Bioloog (LO)

Eesti k (EK)

5

12:20 - 13:05

 

Matem (I)

Kunst (KU)

 

Inglise k (AI)

Ajalugu (MA)

Eesti k (EK)

Matem (AR)

Bioloog (LO)

6

13:15 - 14:00

 

Eesti k (I)

Eesti k (III)

 

 

Kunst (KU)

Matem (MA)

Geograaf (LO)

Inglise k (AI)

7

14:05 - 14:50

 

 

 

 

 

Loodus (LO)

 

 

Kirjandus (EK)

8

14:55 - 15:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NELJAPÄEV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

08:30 - 09:15

Eesti k (I)

Loodus (III)

Muusika (MU)

Eesti k (EK)

Inglise k (AI)

Vene k (KU)

Loodus (LO)

Kirjandus (RK)

Matem (MA)

2

09:25 - 10:10

Muusika (MU)

Matem (I)

Eesti k (III)

Matem (RK)

Inglise k (AI)

Vene k (KU)

Kirjandus (EK)

Matem (MA)

Füüsika (LO)

3

10:20 - 11:05

Kehaline (V)

Eesti k (I)

Loodus (III)

Inglise k (MU)

Eesti k (EK)

Matem (MA)

Vene k (KU)

Inglise k (AI)

Geograaf (LO)

4

11:20 - 12:05

Loodus (I)

Kehaline (V)

Kehaline (V)

Loodus (LO)

Kirjandus (RK)

Matem (MA)

Bioloog (LO)

Vene k (KU)

Inglise k (AI)

5

12:20 - 13:05

Flööt (MU)

Flööt (MU)

Matem (III)

Kehaline (V)

Matem (MA)

Loodus (LO)

Inglise k (AI)

Eesti k (EK)

Vene k (KU)

6

13:15 - 14:00

 

 

 Flööt (MU)

 Flööt (MU)

Kehaline P (V)

Kehaline P (V)

Matem (MA)

Keemia (LO)

Vene k (KU)

7

14:05 - 14:50

 

 

 

 

 

Flööt (MU)

Matem (MA)

Bioloog (LO)

 

8

14:55 - 15:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REEDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

08:30 - 09:15

Eesti k (I)

Tants (V)

Tants (V)

Eesti k (EK)

Kirjandus (RK)

Inimeseõ (AR)

Inglise k (AI)

Muusika (MU)

Geograaf (LO)

2

09:25 - 10:10

Matem (I)

Tööõp (RK)

Matem (III)

Matem (AR)

Tants (V)

Tants (V)

Eesti k (EK)

Geograaf (LO)

Inglise k (AI)

3

10:20 - 11:05

Tants (V)

Eesti k (I)

Eesti k (III)

Matem (MA)

Inimeseõ (RK)

Kirjandus (EK)

Muusika (MU)

Inglise k (AI)

Keemia (LO)

4

11:20 - 12:05

Kunst (I)

 

Inglise k (MU)

Tants (V)

Loodus (AR)

Inglise k (AI)

Kirjandus (EK)

Kirjandus (KU)

Bioloog (LO)

5

12:20 - 13:05

 

 

 

 

Inglise k (AI)

Muusika (MU)

Bioloog (LO)

Inimeseõ (AR)

Eesti k (EK)

6

13:15 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

14:05 - 14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

14:55 - 15:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III                   III klass                                                              EK                 Eesti keele klass

V                    Võimla/väljas                                                  AI                 Ajaloo/inglise keele klass

MU               Muusikaklass                                                  MA              Matemaatikaklass

 

RUUMID

 

I korrus

 

II Korrus

TE                  Tehnoloogia klass                                          LO               Loodusainete klass

RK                 Raamatukogu                                                 AR                Arvutiklass                                       

                                                                                                   I                    I klass                                                

                                                                                                   KU                Kunstiklass                                     

 

 

 

 

III                   III klass                                                              EK                 Eesti keele klass

V                    Võimla/väljas                                                  AI                 Ajaloo/inglise keele klass

MU               Muusikaklass                                                  MA              Matemaatikaklass

 

RUUMID

 

I korrus

 

II Korrus

TE                  Tehnoloogia klass                                          LO               Loodusainete klass

RK                 Raamatukogu                                                 AR                Arvutiklass                                       

                                                                                                   I                    I klass                                                

                                                                                                   KU                Kunstiklass                                     

Tund

Tundide ajad

I klass

II klass

III klass

IV klass

V klass

VI klass

VII klass

VIII klass

IX klass

 

ESMASPÄEV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

08:30 - 09:15

Kehaline (V)

Eesti k (I)

Matem (III)

Kunst (KU)

Matem (MA)

Loodus (LO)

Ajalugu (AI)

Eesti k (EK)

Muusika (MU)

2

09:25 - 10:10

Eesti k (I)

Tööõp (RK)

Inimeseõ (III)

Muusika (MU)

Matem (MA)

Arvuti (AR)

Inimeseõ (LO)

Kunst (KU)

Ajalugu (AI)

3

10:20 - 11:05

Matem (I)

Kehaline (V)

Kehaline (V)

Inglise k (MU)

Ajalugu (AI)

Matem (MA)

Arvuti (AR)

Keemia (LO)

Eesti k (EK)

4

11:20 - 12:05

Muusika (MU)

Matem (I)

Eesti k (III)

Matem (AI)

Arvuti (AR)

Eesti k (EK)

Kehaline P (V) Käsitöö T (KU)

Matem (MA)

Keemia (LO)

5

12:20 - 13:05

Eesti k (I)

 

Inglise k (MU)

Eesti k (EK)

Loodus (AR)

Ajalugu (AI)

Kehaline P (V) Käsitöö T (KU)

Füüsika (LO)

Matem (MA)

6

13:15 - 14:00

 

 

 

Käsitöö (KU)

Kehaline T (V)

Kehaline T (V)

Matem (MA)

Arvuti (AR)

Füüsika (LO)

7

14:05 - 14:50

 

 

 

 

 

 

Geograaf (LO)

Kehaline P (V)

Kehaline P (V)

8

14:55 - 15:40

 

 

 

 

 

 

 

Kehaline P (V)

Kehaline P (V)

              TEISIPÄEV                                                                                                                                                                                                                                                                  

1

08:30 - 09:15

Eesti k (I)

Loodus (III)

Muusika (MU)

Eesti k (EK)

Kunst (KU)

Ühiskond (AI)

Tehnol P (TE) Kehaline T (V)

Vene k (LO)

Matem (MA)

2

09:25 - 10:10

Matem (I)

Muusika (MU)

Kunst (KU)

Loodus (LO)

Matem (MA)

Kirjandus (EK)

Tehnol P (TE) Kehaline T (V)

Vene k (AR)

Ühiskond (AI)

3

10:20 - 11:05

Tööõp (I)

Kehaline (V)

Eesti k (III)

Muusika (MU)

Eesti k (EK)

Vene k (LO)

Matem (MA)

Tehnol P (TE)  Käsitöö T (KU)

Ajalugu (AI)

4

11:20 - 12:05

 

Matem (I)

Matem (III)

Arvuti (AR)

Muusika (MU)

Matem (MA)

Vene k (LO)

Tehnol P (TE)  Käsitöö T (KU)

Kirjandus (EK)

5

12:20 - 13:05

 

Eesti k (I)

Arvuti (AR)

Inglise k (MU)

Ajalugu (AI)

Eesti k (EK)

Vene k (LO)

Matem (MA)

Tehnol P (TE) Käsitöö T (KU)

6

13:15 - 14:00

 

Eesti k (I)

 

Kehaline (V)

Tehnol P (TE) Käsitöö T (KU)

Tehnol P (TE) Käsitöö T (KU)

 

Ajalugu (AI)

Vene k (LO)

7

14:05 - 14:50

 

 

 

 

Tehnol P (TE) Käsitöö T (KU)

Tehnol P (TE) Käsitöö T (KU)

 

Kehaline T (V)

Kehaline T (V)

8

14:55 - 15:40

 

 

 

 

 

 

 

Kehaline T (V)

Kehaline T (V)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                            

Tund

Tundide ajad

I klass

II klass

III klass

IV klass

V klass

VI klass

VII klass

VIII klass

IX klass

 

KOLMAPÄEV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

08:30 - 09:15

Eesti k (I)

Kunst (KU)

Eesti k (III)

Inglise k (MU)

Eesti k (EK)

Matem (MA)

Loodus (LO)

Inglise k (AI)

Ühiskond (AR)

2

09:25 - 10:10

Eesti k (I)

Inimeseõ (III)

Tööõp (KU)

Matem (AR)

Kehaline (V)

Eesti k (EK)

Inglise k (AI)

Ajalugu (MA)

Matem (LO)

3

10:20 - 11:05

Matem (I)

Arvuti (AR)

Inglise k (MU)

Eesti k (EK)

Kehaline (V)

Inglise k (AI)

Ajalugu (MA)

Füüsika (LO)

Kunst (KU)

4

11:20 - 12:05

Kunst (I)

Muusika (MU)

Matem (III)

Kehaline (V)

Matem (MA)

Inglise k (AI)

Kunst (KU)

Bioloog (LO)

Eesti k (EK)

5

12:20 - 13:05

 

Matem (I)

Kunst (KU)

 

Inglise k (AI)

Ajalugu (MA)

Eesti k (EK)

Matem (AR)

Bioloog (LO)

6

13:15 - 14:00

 

Eesti k (I)

Eesti k (III)

 

 

Kunst (KU)

Matem (MA)

Geograaf (LO)

Inglise k (AI)

7

14:05 - 14:50

 

 

 

 

 

Loodus (LO)

 

 

Kirjandus (EK)

8

14:55 - 15:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NELJAPÄEV

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

08:30 - 09:15

Eesti k (I)

Loodus (III)

Muusika (MU)

Eesti k (EK)

Inglise k (AI)

Vene k (KU)

Loodus (LO)

Kirjandus (RK)

Matem (MA)

2

09:25 - 10:10

Muusika (MU)

Matem (I)

Eesti k (III)

Matem (RK)

Inglise k (AI)

Vene k (KU)

Kirjandus (EK)

Matem (MA)

Füüsika (LO)

3

10:20 - 11:05

Kehaline (V)

Eesti k (I)

Loodus (III)

Inglise k (MU)

Eesti k (EK)

Matem (MA)

Vene k (KU)

Inglise k (AI)

Geograaf (LO)

4

11:20 - 12:05

Loodus (I)

Kehaline (V)

Kehaline (V)

Loodus (LO)

Kirjandus (RK)

Matem (MA)

Bioloog (LO)

Vene k (KU)

Inglise k (AI)

5

12:20 - 13:05

Flööt (MU)

Flööt (MU)

Matem (III)

Kehaline (V)

Matem (MA)

Loodus (LO)

Inglise k (AI)

Eesti k (EK)

Vene k (KU)

6

13:15 - 14:00

 

 

 Flööt (MU)

 Flööt (MU)

Kehaline P (V)

Kehaline P (V)

Matem (MA)

Keemia (LO)

Vene k (KU)

7

14:05 - 14:50

 

 

 

 

 

Flööt (MU)

Matem (MA)

Bioloog (LO)

 

8

14:55 - 15:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REEDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

08:30 - 09:15

Eesti k (I)

Tants (V)

Tants (V)

Eesti k (EK)

Kirjandus (RK)

Inimeseõ (AR)

Inglise k (AI)

Muusika (MU)

Geograaf (LO)

2

09:25 - 10:10

Matem (I)

Tööõp (RK)

Matem (III)

Matem (AR)

Tants (V)

Tants (V)

Eesti k (EK)

Geograaf (LO)

Inglise k (AI)

3

10:20 - 11:05

Tants (V)

Eesti k (I)

Eesti k (III)

Matem (MA)

Inimeseõ (RK)

Kirjandus (EK)

Muusika (MU)

Inglise k (AI)

Keemia (LO)

4

11:20 - 12:05

Kunst (I)

 

Inglise k (MU)

Tants (V)

Loodus (AR)

Inglise k (AI)

Kirjandus (EK)

Kirjandus (KU)

Bioloog (LO)

5

12:20 - 13:05

 

 

 

 

Inglise k (AI)

Muusika (MU)

Bioloog (LO)

Inimeseõ (AR)

Eesti k (EK)

6

13:15 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

14:05 - 14:50

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

14:55 - 15:40