82.lend läks teele

Loomise kuupäev 20.06.2022

PAISTU KOOLI 82. LEND TÕUSIS LENDU

Laupäeval, 18.juunil oli Paistu koolimaja täis lilli ja pidulikkust – oma koolitee lõpetas 82.lend.

Oma kooliga jätsid hüvasti 8 neidu ja 3 noormeest, ühtne ja kokkuhoidev seltskond, kellest enamik juba lastesõimest peale koos kasvanud.

Nüüd said nad kätte põhikooli lõputunnistuse, et minna edasi – kes gümnaasiumisse, kes ametikooli. Õpilastest said vilistlased.

Värvikal ja meeleolukal aktusel ütlesid lennule häid sõnu kaasa direktor Merike Kald, Viljandi valla abivallavanem Alvar Pähkel ning esimene klassijuhataja Triin Vaiksoo ja viimane klassijuhataja Helle Leppik. Lõpetajate nimel meenutas kirevaid hetki koolielust Suzette Linnaste. Lapsevanemate poolt sai sõna Kati-Katri Koppel.

Aktusel esinesid 4.klassi lauluring, kooli õpetajate bänd ning lõpetaja Elise Koppel, kes üllatas kõiki karmoškamänguga. Aktust juhtisid Mirell ja Ken-Kristjan 8.klassist.

Kaunist ja kõrget lendu lõpetajale! Klassijuhataja Helle sai lõpetajatelt kingiks langevarjuhüppe, seega tuleb lennuks valmistuda temalgi.

Vaata pilte siit: 82.lennu lõpuaktuslink opens on new page