„Meri ja Päike“ 2021

Loomise kuupäev 06.09.2021

23. – 25. augustil osalesime Viljandimaa õpilaste koosseisus  Eesti Koolispordiliidu poolt korraldatud suvemängudel „ Meri ja Päike“ , mis toimusid Tuksi Tervise- ja Spordikeskuses. Mängud on mõeldud aktiivsetele noortele üle Eesti.
Esimesel päeval toimus tuletõrjeolümpia ja õhtul võistkondi tutvustavad etteasted ning disko.
Järgmisel hommikul peale virgutusvõimlemist ja söömist matkasime Roosta puhkekeskusesse, kus toimusid terve päeva vältel erinevad õpitoad. Saime sõita  sup - laudadega, mängida rannajalgpalli, ronida seikluspargis, mängida minigolfi ja discgolfi. Saime  uusi teadmisi päästevestidest ja - rõngastest. Tagasitee laagripaika kulges koos Loquiz – i nutiseiklusega.
Õhtul toimusid erinevad seltskonnamängud – ja tantsud. Veel enne pimedat oli võimalus mängida võrk – ja  korvpalli.
Viimasel päeval saime teadmisi proovida viktoriinis, osaleda tantsutunnis ja mängida sisetingimustes discgolfi.  Kahjuks oli ilm vihmane ja õue planeeritud tegevused jäid ära.
Meile väga meeldis, sest saime juurde uusi sõpru ja kogemusi.

Emma, Britta, Lisandra ja Janeli 7.  klassist.