VIIMANE KOOLIKELL ON KÕLANUD

Loomise kuupäev 02.06.2022

VIIMANE KOOLIKELL ON KÕLANUD

Paistu Kooli 9. klassi õpilased on väga töiselt eksamilainel. Eesti keele väljakutsed on edukalt seljatatud, matemaatika ootab ees ja terendamas on ka valikeksamid. Kellel inglise keel, kellel ühiskonnaõpetus, kellel keemia...

Enne seda sai aga üks tore päev elatud, kus koolimaja nurga taga lirtsusid veepüssid ja päeva stiiliks olid põlvikud-lehvid-õhupallid.

Aktusel said esimese klassi õpilased nüüd lõpetajaid rahva ette tuua, septembris oli ju vastupidi. Esimene klass andis noortele oma teeleastumis-suunised kaasa. Kahooti käigus selgitati välja, kes tunneb lõpetava klassi fakte ja hingeelu kõige paremini. 8. klass võttis teatepulga üle ja sümboolne „Kaks sammu sissepoole... vahetus“ sai sümboolseks lõputantsuks.

Pidustuste käigus andis 9. klass  kooliperele üle oma lahkumiskingituse, milleks on jalgpalli- lauamäng, mida kõik vahetunnis mängida saavad.

Kooliaeda istutati roos nimega Nostalgia. Selle imelise roosi õites põimuvad punane ja valge, ju see ongi iseloomulik neile noortele, kellest peagi saab  kooli 82. lend.

Lõpuklass jättis pärast viimast kella koolimaja maha, sõitis linna, et lõpetada põhikoolipõlv Hessburgeris stiilset kiirtoitu manustades  ja kinos „Tagurpidi torni“ vaadates.

Vaata pilte siit Viimane koolikelllink opens on new page