1.september

Loomise kuupäev 02.09.2021

Paistu koolis helises esimene koolikell 13 lapsele.

Koolipere, kuhu praegu kuulub 95 õpilast, kogunes pidulikule aktusele, et tervitada uusi koolikaaslasi, kohtuda üle pika aja üksteisega, näha uusi õpetajaid ja elada kaasa toredatele etteastetele.

Esimese klassi õpilased said kätte oma esimese aabitsa ning võisid helistada ise sisse ka esimese klassijuhatajatunni.

Direktor Merike Kald tutvustas ka uusi õpetajaid. Õppealajuhatajana asus tööle Margit Meltsas, kes üksiti hakkab õpetama arvutitarkusi. Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja on sellest õppeaastast Ain Mägi, matemaatikaõpetaja Arnold Leesmäe ja inglise keele õpetaja Kersti von Schwanenflügel. Õpetaja abina alustas tööd Kaidi Ojamäe.

Aktust juhtisid Angeelika ja Elise 9.klassist, Otto Johanner esitas kooliperele „Aabitsalaulu“, Juhan mängis karmoškal lustakaid viise ning õpetajate trio üllatas aktuselisi Tõnis Mägi lauluga „Sinu hääl“.