Liikumispäev

Loomise kuupäev 17.10.2022

Kõik spordile!

Üle Eestilise spordinädala raames  toimus 28. septembril Paistu Kooli liikumispäev .

Päev algas klassidevahelise pendelteatejooksuga. Noorematest olid  kiiremad  2. ja 3. klassi segavõistkond ning vanematest 7. klassi võistkond.

Peale teatejooksu  olid kavas erineva iseloomu ja pikkusega jooksud:  trepijooks, siksak jooks, käbijooks, takistusjooks ja süstikjooks.  Kuigi päev oli üles ehitatud tegevuse, mitte tulemuse peale, oli palju neid, kes esitasid nii endale kui sõbrale väljakutse, et võistelda.

Vanema kooliastme õpilased said jõudu proovida  kuulitõukes. Kõige kaugema kuulikaare said tütarlastest Britta Põrk , Janeli Sults ning Lisette Kalmus ning noormeestest Kenneth Salme, Kristo Hendrik ja Tarmo Tamm.

Vaata pilte siit: Liikumispäevlink opens on new page