Matkapäev

Loomise kuupäev 07.06.2024

31. mail, mil meie kooli 9.klass sooritas eesti keele lõpueksamit, veetsid 1.-8.klassi õpilased toreda matkapäeva koolimajast eemal. Päeva alustati 5km rännakuga RMK Loodi paisjärve lõkkekohta. Osalejate teekond kulges reipalt ja rõõmsalt. Kohale jõudes ootas matkalisi vitamiinirohke vaheamps. Edasi kulgesid tegevused klasside kaupa Loodi matkarajal. Rajale oli paigaldatud erinevad tegevuspunktid: saapavise, loomade jälgede tundmine, mäng “Kits, hunt ja kapsapea”, “Ämblikuvõrk”, kalade tundmine, KIMi mäng, täpsusvisked käbidega ja paku vedamine. Peale kontrollpunktide läbimist toimus ühine lõunasöök. Selleks olid kooli kokad valmistanud lastele maitsva Mulgi pudru. Osalejaid premeeriti väikese maiustusega.

Vaata pilte siit: Matkapäevlink opens on new page

Viimati muudetud 07.06.2024.