PAISTU KOOLI PÄHKLIPUREJATELE HOOAJA KAKSIKVÕIT

Loomise kuupäev 21.04.2023

PAISTU KOOLI PÄHKLIPUREJATELE HOOAJA KAKSIKVÕIT

 

Viljandi Raamatukogu korraldatud põhikoolide mälumäng Pähklipureja on sel aastal andnud Paistu koolile mitu korda põhjust rõõmustamiseks. On ju sel aastal mängimas kaks meie kooli võistkonda ja kahes esimeses voorus toodi koju nii I kui II koht.

19. aprillil saadi raamatukogus kokku kolmandas ja ühtlasi viimases mängus. Selleks tuli läbi töötada palju kirevat materjali alates Ugala ja TEMUFI kodulehekülgedest, uuemate noorsoofilmide tutvustustest ja "Osooni" saadetest kuni Sakalateni.

Taas kord tehti ajalugu ning korrati oma topeltvõitu - nüüd mitte enam ainult mängu tasandil, vaid ka hooaja kokkuvõttes.

Koju toodi ka parimate Sakala lugejate eriauhind.

Palju õnne, I võistkond – Kaisa Viru, Emma Vridolin, Britta Põrk ja Marko Tulp!

Palju õnne, II võistkond – Mia Mägi, Lisandra Triksberg, Janeli Sults ja Tarmo Tamm!

Tänu on väärt ka juhendjad - õpetajad Urve Kalda, Reet Meerits ja Helle Leppik.

Kindlasti sai osalenute silmaring nende mängude kaudu aasta jooksul tublisti täiendust.

Viimati muudetud 20.12.2023.