Rautalampi sõpruskooli külastus Soomes

Loomise kuupäev 17.05.2024

Paistu kooli 6.-9. klassi õpilased külastasid 5.-9. mail Rautalampis Matti Lohen Kooli, mis on Paistu kooli sõpruskooliks juba pikka aega. See oli üks meeldejääv kogemus! Õpilased said osaleda põnevates ainetundides, avastada ümbruskonda matkates, nautida küpsetamist, lõbutseda spordikeskuses bowlingut ja mini-golfi mängides ning külastada lennumuuseumit. Vabal ajal veetsid õpilased omavahel aega vahetusperede juures.

Meil on suur rõõm ja uhkus näha, kuidas soome ja eesti õpilased omavahel nii suurepäraselt läbi saavad ning kuidas meie koolidevaheline koostöö on nii rikkalik ja südamlik. Sellised kogemused mitte ainult ei avarda meie õpilaste silmaringi, vaid tugevdavad ka sõprussidemeid ja kultuurilist mõistmist üle piiride.

Loodame, et see oli vaid üks paljudest kohtumistest ning tulevikus jätkame sama toreda koostöö ja vahetusega!

Täname Matti Lohen kooli õpetajaid, õpilasi ja lapsevanemaid suurepärase vastuvõtu eest!

Kaasas olid õpetajad Antonina ja Helina.

Vaata pilte siit: Rautalampilink opens on new page

Viimati muudetud 17.05.2024.