Spordinädal

Loomise kuupäev 04.10.2024
23.09 – 30. 09 toimunud spordinädal tõi Paistu Kooli pisut rohkem elevust ja põnevust kui tavapärane koolinädal. Nädala avaüritus oli Eesti suurim koolinoorte liikumisüritus - heategevuslik teatejooks. Paistu kool oli esindatud ühe võistkonnaga. Jooks toimus Viljandi Jakobsoni Kooli staadionil.
Esmaspäeval said 1.-3. klassi õpilased koos mängida ning osaleda teatevõistlustes kooli õuealal. Kooli võimlas toimusid tantsuvahetunnid kõigile.
Teisipäeval oli murdmaateatejooks kõigile 4.-6. klassi õpilastele ning meeskondlik maastikujooks 7.-9. klassi õpilastele.
Seekord oli võidust tähtsam saadud kogemus, et koos on tore liikuda ning tõdeda, et liikudes võidad alati! Jooksurajalt tulles oli mõnus juua kosutavat vitamiinirikast smuutit.
Kolmapäeval said kõik soovijad osaleda sporditeemalisel viktoriinil. Viktoriin oli võistkondlik ning toimus „Kahoot“ keskkonnas.
Kõik spordinädalal osalejad said sündmuse meenutuseks EOK tänukirja ning kaelussalli.

Viimati muudetud 04.10.2024.