Spordipäev

Loomise kuupäev 06.06.2024

Paistu Kooli spordipäeval, 28 05, osales kokku 57 1. – 8. klassi õpilast. Lisaks enda võimete proovile panekuga oli vaja võidelda ka tõeliselt kuuma ilmaga. Päev algas meeskondlike teatejooksudega. Kiiremad olid 3., 5. ja 8. klassi meeskonnad. 60m jooksus, kaugushüppes, palliviskes, kuulitõukes ja staadionijooksus saavutasid paremaid tulemusi 1. klassist Veli Pettai. 2. klassist Melissa Lepik, Annabel Põder, Kaur-Steven Soolo ja Andri Azojan. 3. klassist Carmen Evart. 4. klassist Eliise Müür. 5. klassist Otto Johanner Põrk, Harti Okas ja Andreas -Matias Kuusk. 6. klassist Pille Suvi, Grethe- Liis Sosi, Karl Kõiv ja Aleksander Kõllo. 7. klassist Petra Okas ja Steven Mõttus. 8. klassist Romet Liir, Avo Suvi, Geilin Evart ja Grete- Liis Mardiste.

Vaata pilte siit: Spordipäevlink opens on new page

Viimati muudetud 06.06.2024.