Viimane koolikell

Loomise kuupäev 31.05.2024

24. mail helises 9. klassile viimane koolikell.

Nii, nagu sügisel tõid 9. klassi õpilased aktusele 1. klassi tulijaid, tõid aasta jooksul koolis hästi kohanenud 1. klassi õpilased nüüd aktusele oma suured sõbrad. Õpetaja Marta Okase eestvedamisel panid oma teadmised proovile nii ühed kui teised. Hakkama said kõik - vastavalt oma eale ja võimetele.

Lõpuklass tänas oma kõnes kogu kooliperet ja andis 8. klassile üle sümboolse teatepulga. 8. klass andis kaasa oma tarkused ja soovid ning kinnitasid, et nad on oma uuest rollist aru saanud.

Edu eksamiteks soovis ka direktor Eero Metsvahi.

8. klassi klassijuhataja Jüri Eek kinkis 9. klassi klassijuhatajale Reet Meeritsale 4 taskurätikut: eesti keele eksamiks, matemaatikaeksamiks, valikeksamiks ja lõpuaktuseks. Eks eesootav periood tõotab tundeid tuua, aga loodetavasti siiski positiivseid.

Kõik 13 lõpetajat said ise endale helistada viimast korda koolikella, mille helin on saatnud kõik need üheksa aastat. Vägisi kippus nii mõnelgi väike pisar silmanurka.

Koos mindi kooliõue, kus vilistlaspeenrasse istutati üheskoos roosipõõsas. Küllap tullakse kord vilistlastena vaatama, kuidas nende taimel läheb.

Tehti koos pilte ja peeti maha üks tore, kuuma päeva sobiv veesõda. Selles osalesid meeleldi kõik ja asu ei antud ka õpetajatele.

Järgmistel nädalatel kogunegu kõik tarkused eksamitööde lünkadesse ja kohtume teie lõpuaktusel!

Vaata pilte siit: Viimane koolikelllink opens on new page

Viimati muudetud 03.06.2024.